Salı19032019

SON Güncelleme05:00:40 PM GMT

MİLAD Partisi'nden Ankara Buluşması

  • PDF
milad-partisinden-ankara-bulusmasi

Millet ve Adalet Partisi (MİLAD) Genel Başkanı İdris Naim Şahin ile Eş Genel Başkanı Mehmet Bozdemir, Ankara buluşmasında vatandaşla bir araya gelerek parti politikası hakkında açıklamalarda bulundu.
Ankara'da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonunda gerçekleştirilen toplantıda açıklama yapan İdris Naim Şahin, AK Parti hükümetini sert bir dille eleştirdi. Şahin, asgari ücret zamlarının yetersiz olduğunu belirterek, halkla dalga geçildiğini söyledi. Bursa’da, “400 milletvekili gerekli” diyerek oy isteyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen Şahin şöyle konuştu: " 400 milletvekili hesabı yapacağına açlık hesabı yap, asgari ücret hesabı yap. Sırça saraylarda yatmayı bırak"


"Siyasi kimliğini eleştiriyorum"
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu da açıkladığı kalkınma programları ile eleştiren İdris Naim Şahin, “Ne açıkladılar. Hep cek cak, cek cak, cek cak..." diyorlar diye belirtti. İki ay gibi kısa bir sürede açıklanan bu programlar için Davutoğlu’na “Hayırdır yeni mi iktidara geldin” diye seslenen Şahin, " Onun abisi var. Şeffaflık paketi ile ilgili çalışmalar vardı, abisi izin vermedi çalışlar yarıda kaldı. Kişiliğine sayıgmız sonsuz ancak siyasi kimliğini sonuna kadar eleştiriyorum elini kolunu kaptırmış bir başbakan var" dedi.
Ankara buluşmasında partiye katılanlar da açıklandı. Açıklamaya göre, Doğru Yol Patisi eski Kocaeli İl Başkanı Eser Topaç, Yeşilçam dünyasının usta ismi oyuncu Engin Çağlar, adı Sakarya bağımsız milletvekilliği için geçen, eski Demokrat Parti Gençlik kolları Ar-Ge başkanı Gökhan Adaş MİLAD Partisi bünyesine katıldı.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile