Fri19042019

SON Güncelleme03:00:40 AM GMT

Sea Pearl Ataköy'de denizle iç içe bir yaşam

  • PDF
sea pearl
İhtişamlı yaşamın sunulduğu Sea Pearl Ataköy projesinde satış süreci devam ediyor. Bu ayrıcalıklı yaşamda yer almak isteyenlere yüzde 5 peşinat fırsatı sunuluyor.
 
20 katlı 4 blok halinde inşa edilen Sea Pearl Ataköy'ün ilk etabı toplam 631 adet konuttan meydana geliyor. Metrekaresi 7 bin 200 liradan başlayan Sea Pearl Ataköy'de teslimlerin 2017 yılının Temmuz ayında yapılması planlanıyor. Sea Pearl Ataköy projesi 1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2,5 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4,5 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi. Dairelerin büyüklükleri ise 88 metrekare ile 398 metrekare arasında değişiyor.
 
Ataköy sahilde denizle iç içe hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy projesi Sahil yolu olarak da bilinen Rauf Orbay Bulvarı’nda yükseliyor. Proje FSM Köprüsü’ne 25 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 17 kilometre, Atatürk Havaalanı'na 2 kilometre ve Ataköy Yat Limanı’na 1 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca Galeria, Capacity, Carousel, Marmara Forum, A Plus, Flyinn alışveriş merkezlerine ve Dünya Göz Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, International Yeşilköy Hastanesi, Bakırköy Devlet Hastanelerine yakın mesafede konumlanıyor.
 
Osmanlı ve Fransız saraylarından esinlenerek tasarlanan barok stilde bahçelerin yer aldığı Sea Pearl Ataköy projesinde her bloğun kullanımına özel 150 ila 200 metrekare arasında değişen fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, yürüyüş ve koşu yolları, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası bulunuyor.
 
Sea Pearl Ataköy'de yüzde 5 peşinat ödemesiyle bu ayrıcalıklı yaşamda yer almak mümkün. Peşinat ödendikten sonra firma bünyesinde 48 ay eşit taksit ya da banka kredisi ile taksit yapılabiliyor. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile