Fri19042019

SON Güncelleme03:00:40 AM GMT

Altın Çocuk 80 Yaşında

  • PDF
göksel

Türk Sinemasının ‘’Altın Çocuk’’ lakaplı ünlü sanatçısı Göksel Arsoy’un 80. Yaşı Bakırköy’de kutlandı.

Bakırköy Belediyesi ve Bakırköylü Sanatçılar Derneği(BASAD) işbirliğiyle Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen gecede, Müşfik Kenter Salonu; Göksel Arsoy sevenleriyle doldu.

Gecede söz alan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, ‘‘Türk Sinemasının kilometre taşlarından olan Göksel Arsoy’un 80. Yaşını kutladığımız için çok mutluyum ve buradan söylemek istiyorum ki Belediye Meclisinde, Bakırköy’ün her sokağına sanatçılarımızın isimlerini vermeyi görüşeceğiz ve Reyhan sokağın adını da Göksel Arsoy sokağı olarak değiştirmeyi istiyoruz.’’ dedi.

GÖKSEL ARSOY: “BEN 40 YAŞINDAYIM”

Ünlü sanatçı Göksel Arsoy da yaptığı konuşmada,” Ben aslında bugün 40. Yaş günümü kutluyorum. Nüfus cüzdanında yaş 80 yazabilir ama ben kendimi 40 yaşında hissediyorum” sözleri salondan büyük alkış topladı. Gülsen Tuncer’in sunduğu, Göksel Arsoy’un oğlu Gökhan Sağıroğlu ve kızı Aşkım Sağıroğlu’nun sahnede konuşma yaparak babalarının doğum gününü kutladıkları gecede; BASAD TSM Korosu da salonu dolduran misafirlere mini konser verdi.  

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile