Fri19042019

SON Güncelleme03:00:40 AM GMT

AVFEST Dergisi Rekora Koşuyor

  • PDF
avfest dergisi rekora koşuyor
Geçtiğimiz Ocak ayında Yaban TV Sunucusu Tuna Güzelyurt imtiyazıyla ve Abdullah Koçoğlu'nun genel yayın yönetmenliğinde yayın hayatına başlayan avcılık ve doğa dergisi AVFEST, kısa sürede rekor sayıda üyelik başvurusu alarak alanında bir ilke imza attı. 
 
Türkiye'de avcılık ve doğa sporlarına yeni bir bakış açısı getirmek istediklerini belirten Genel Yayın Yönetmeni Abdullah Koçoğlu: " Biz AVFEST ile bir fark yaratmak istedik. Sadece av ve atıcılık üzerine değil; doğada yaşam, doğa sporları, seyahat hatta mizah içeren bir yayın ile okuyucunun karşısına çıktık. Yalnız av camiasından değil, her kesimden aldığımız olumlu tepkiler doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Okuyucu kitlemizle içiçe olmaya ve beklentileri doğru okumaya özen gösteriyoruz. Yeni sayılarımız, yeni sürprizler demektir, abonelerimiz bu akışı çok net görecek. Abonelik başvurularına en kısa sürede dönüş yaparak talepleri karşılamaya çalışıyoruz. Beklentimizin de üzerinde ilgi gösteren okuyucularımıza, ekibimiz adına teşekkür ediyorum" dedi. 
 
Sadece içeriğiyle değil şık tasarımı ve baskısıyla da dikkat çeken AVFEST Dergisi'nin dağıtımı; havayolu şirketleri,av kulüpleri, av  bayileri, doğa konaklama alanları/restoranları ve doğa spor tesisleri, akut, turizm seyahat acenteleri, off-road kulüpleri, bakanlıklar ve belediyeler, pet firmaları, popüler şehir restoranları / cafeler ve sayısı her gün artan bireysel abonelere, özel bir kargo şirketi aracılığıyla raporlu halde gerçekleştiriliyor. Sosyal medya hesapları da büyük ilgi gören AVFEST Dergisi'nin özellikle Twitter hesabı, aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu 250 bini aşkın twitter kullanıcısı tarafından takip ediliyor. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile