Fri19042019

SON Güncelleme03:00:40 AM GMT

Ünlü Yönetmen Kenan Deren'den Sıradışı Bir Film: MANYETİK ALAN

  • PDF
KENAN DEREN SİNEMA FİLMİ manyetik alan

Ünlü yönetmen Kenan Deren'in , bir süredir senaryosu üzerinde çalıştığı ve çekimlerine başlayacağı “Manyetik Alan” komedi filmi için Akgün İstanbul Otel'de verdiği davete iş ve sanat dünyasından büyük katılım oldu.

Filmde rol alacak oyuncular ve yakın dostlarını tanıtım toplantısında bir araya getiren Kenan Deren, “ Çekimlerimiz çok yakında başlayacak, muhteşem bir kadroyla çalışacak olmanın heyecanını yaşıyorum. Çekimler İstanbul ve Bolu'da belirlediğimiz mekanlarda gerçekleşecek. Yoğun bir dönem bizi bekliyor” dedi.

Senaryosu Kenan Deren'e ait olan filmin ve yönetmenliğini de kendisinin yapacağını ifade eden ünlü yönetmen, “eski ile yeninin harmanlandığı sıradışı bir komedi filmi izleyicinin karşısına çıkacak” dedi. Manyetik Alan'ın Uygulayıcı Yapımcılığını Mustafa Yoloğlu,Yapımcılığını Ali Engin, Organizatörlüğünü Selçuk Yazıcı ve Prodüksiyon Amirliğini Ergün Yurdunkulu üstlendi.

Geceye katılan iş ve sanat dünyasından bazı isimler ve Manyetik Alan'ın oyuncu kadrosu ise şu şekilde: Ferdi Atuner, Süleyman Yağcı,Dilek Eser,Bekir Aslantaş,Tolga Öz,Nihat Demirer,Nazende Erdem,Önder Bali,Muzaffer Ağca,Deniz Tunca,,Hayrettin Özdemir,Ayşe Kadlan,Cemal Aris,Hasan Yıldız,Ayten Erman Üret,Hülya Polat,Zeynep Birinci,Gülsüm Ayan,Aysun Yılmaz,Ece Baykal,Berrak onay,Metin yüksel,Ergün Yurdunkulu,Oguz altar Şentürk,Dilek özgör,Dicle Altun,Mert Yılmaz,Selahattin Yılmaz, Nady Bondar,Esma Metin,Ünsal Kızılkaya,Saray Nur,Niyazi Sarıgöz,Zuhal Aktan,Serap Alkara,Lena Hadise Dımova,Duru Kader,Semiha Kaykaç,Baran Akkuş,Kenan Doğan,Barış Mukan,Sabri Çelik,Rüya Eren,Peri Tunusluoglu,Özge Kaya,Hakan Dinç.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile