Salı19032019

SON Güncelleme05:00:40 PM GMT

Bakırköy Moda Pasajı'nda Sanat ve Tasarım Rüzgarı

  • PDF
bakırköy moda pasajı gülay çanakçı tasarım

El sanatlarına olan sevgisini çocukluğundan beri yaptığı yüzlerce çalışmaya yansıtan Gülay Çanakçı, Bakırköy Moda Pasajı'nda açtığı El Emeği Tasarım ve Dekorasyon ürünleri mağazasında tasarımlarını sanatseverlerin beğenisine sunuyor.

Kurdele nakışı, iğne oyası, kanaviçe, goblen, telkari, boncuk işleme gibi yöntemlerle tablo ve abajur çalışmaları yapan Çanakçı, tüm çalışmalarını kişiye özel tasarımlar halinde sunuyor. Özellikle evlerde bulunan eski abajurları özel tasarımlarla modern hale getiren ve bir kez uyguladığı modeli başka bir abajurda uygulamayarak kişiye özel özgün çalışmalar yapan Gülay Çanakçı, bu hizmetin büyük ilgi gördüğünü vurguladı.

Özel anlarınızı Özel işlemelerle ölümsüzleştirin

Daha önce Yeşilköy ve 4. Levent'te çeşitli sanat merkezlerinde eserlerini sergileyen ve bu sergilerde çalışmalarının ilgi görmesinden yola çıkarak, daha ulaşılabilir olmak amacıyla bir Tasarım ürünleri mağazası açmaya karar veren Çanakçı, açılış davetinde şu şekilde konuştu: “Sanat toplumun geneline hitap etmesi gerektiği gibi, kişinin kendi zevkleri ve beğenilerine de hitap etmeli. Burada kendinize ait özel bir fotoğrafın etrafını kurdele işi bir çerçeve ile işleterek ve seçtiğiniz ahşap bir çerçeve ile korumaya alabilir, anılarınızı özel bir çalışmayla ölümsüzleştirebilirsiniz. Dilerseniz de genel beğeniye sunulmuş dekoratif el emeği ürünlerle evinizi renklendirebilirsiniz.”

Sürekli bir tasarım ürünler sergisi havasında olan Gülay Çanakçı El Emeği Tasarım ve Dekorasyon Mağazasını haftaiçi her gün ve Cumartesi günleri Moda Pasajı 5 numarada ziyaret edebilirsiniz.  

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile