C.tesi17032018

SON Güncelleme05:00:40 PM GMT

Geri HABERLER BAKIRKÖY HABER Kadın Bloggerlar Afrodit Eventi'nde buluştu

Kadın Bloggerlar Afrodit Eventi'nde buluştu

  • PDF

2

Schwarzkopf yetkilileri yeni ürünleri Osis hakkında bilgi verdiler

Blog dünyasının 20 aktif bloggerı, 24 Kasım Pazar Günü Dejavu Cafe&Bistro'da gerçekleşen Sendeincel ve Biricit ile Afrodit Eventi'nde biraraya geldi. Organizasyona sponsor olan ünlü markaların sayısı güne vurdu.
Geçtiğmiz Pazar günü Dejavu Cafe&Bistro Bakırköy Şubesi'nde 20 aktif bloggerın katılımıyla gerçekleşen Sendeincel ve Biricit ile Afrodit Eventi, sektörlerinin önde gelen markalarını biraraya getirdi. Yorumları ve yazıları ile moda, kozmetik ve güzellik gibi alanlarda topluma ışık tutan aktif kadın bloggerların tanışması amacıyla düzenlenen Sendeincel ve Biricit ile Afrodit Eventi samimi bir ortamda gerçekleşirken alanlarının en iyisi olan 41 markanın sponsorluğu göz doldurdu. Kozmetik dünyasının vazgeçilmez ürünlerinin yanısıra yeni çıkan ürünleriyle bloggerları tanıştıran markalardan gelen yetkililer ise bloggerlar ile tanışma fırsatı bularak, katılımcıları ürünlerinin kullanım alanları ve şekilleri hakkında bilgilendirdiler. Eeose, Schwatzkopf, Pastel, Alix Avien, Africology, Huncalife, Koi Tokyo, Cyrene gibi kozmetik markalarının yanısıra Kozmetik ürünlerini kullanıcılar ile uygun fiyatlarla buluşturan Kozmopoli, Doa gibi firmalar da etkinlikte hediyeleri ile yer aldılar. Organizasyona sponsor olan en dikkat çekici firmalardan biri olan Saatiniyarat ise katılımcılara kendi tasarladıkları saatleri hediye ettiler. 41 Sponsor katılımıyla diğer eventlerden farklı olduğunu kanıtlayan Sendeincel ve Biricit ile Afrodit Eventi'nin sponsorları Eeose, Harangvolgyi, İnanır Group ,Pastel Cosmetics , Turuncu Kasa , İxora ,Kozmopoli , Cyrene , Ceres Kozmetik , Koi Tokyo , The Body Shop , DDF Türkiye: , Match Cosmetics , Eczacıbaşı , Dr. Oetker , Fulser - Krauterhoff , Fulser- M.Asam , Doa Kozmetik , Dore çorap , Alix Avien , Mihera , Kotex , Molped , Africology , Huncalife , CityBeauty Güzellik Merkezi , Anne Bebek Dergisi , Eyüp Sabri Tuncer , Filiz makarna , Nestle Nesfit , Panel Kırtasiye, By Ivan, Saatiniyarat, Becel , Dejavu Cafe&Bistro hediyeleri ile bloggerlarla buluştular.
Sendeincel ve Biricit ile Afrodit Eventi'ni düzenleyen Sende İncel bloğunun sahibi Sevinç Arslantürk ve Biricitinyeri bloğunun sahibi Yasemin Özer, yaptıkları ortak açıklamada katılımdan memnun olduklarını belirterek, "Aktif olarak blog dünyasında bulunan isimleri ve alanın en iyileri olan markaları biraraya getirmek fikrini hayata geçirdik. Markaların ve blogger arkadaşlarımızın ilgisi bizleri mutlu etti" şeklinde konuştular.
Etkinlik Byİvan Pastanesi'nin konsepte uygun olarak hazırladığı butik pasta ile son buldu. 

1

Etkinlikte byIVAN Pastanesi'nin hazırladığı butik pasta büyük ilgi gördü

 


3

etkinlik samimi bir ortamda devam etti

 

4

etkinlik samimi bir ortamda devam etti

hediyeler

Etkinlikte yer alan bloggler

http://pinkyfashionbeauty.blogspot.com/

http://www.gulshendogan.com

http://www.ilknurundunyasi.com

http://audreyinsekerleri.blogspot.com/

http://kozmetikperisi.blogspot.com/

http://bademlebuduk.blogspot.com/

http://kiriksemsiye.blogspot.com/

http://balgozlukiz.blogspot.com/

http://www.gontheblog.com/

http://pembekopuktasarim.com/

www.gozdeninmasaladasi.blogspot.com

http://makyajlikareler.blogspot.com/

http://alicemakyajdiyarinda.blogspot.com/

http://ozlemlekelebeketkisi.blogspot.com/

http://beautybysyln.blogspot.com/

http://morhastasi.blogspot.com/

http://kirmizilaleblog.blogspot.com/

http://biricitinyeri.blogspot.com/

http://sendeincel.blogspot.com/

http://makyajayenibaslayankiz.blogspot.com/

http://istkazanbenkepce.blogspot.com/

Yorumlar  

 
+1 #1 MEHMET KARACA 26-11-2013 14:58
süper başarılı çalışmalarınızı n devamını dilerim. :lol: :lol:
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile