Salı19032019

SON Güncelleme05:00:40 PM GMT

Doğanın kalbinde Yoga Festivali

  • PDF
yoga 1

Her ay doğal yörelerde gerçekleşen Uluslararası Yoga Festivali bu ay oksijeni ve bol Prana’sı (yaşam enerjisi) ile ünlü Kazdağları'nda yapılacak.

Uluslararası Yoga Federasyonu ve Yoga Academy organizasyonu olan festival kapsamında yurtiçi ve yurtdışından yüzlerce katılımcı, 23-24 nisan tarihlerinde yoga, sağlık ve spor dolu bir haftasonu için Kazdağları’na gidiyor.

Bu ayki sloganı “Yoga Festivali’nde İkinci Baharı Yaşa” olan ve baharın en güzel günlerinden 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda gerçekleşecek etkinlik “içinizdeki taptaze çocuğu keşfetmeyi” vaadediyor. Organizasyona ister 7’den 70’e ailece katılmak, ister özgürce tek başına takılmak imkanı var.

Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf festivalde 4 ana Çakra (enerji merkezi) çalışmasına önderlik edecek. Aynı zamanda interaktif söyleşi “Tüm Sorulara Cevaplar” ile kişisel gelişimin fizik ve metafizik yönlerine kapı açacak. Biyoenerji, Nefes, Meditasyon ve Gevşeme çalışmalarının da yer alacağı organizasyon Yoga koreografileri ve Yoga Ateşi – dans gösterileri ile dolu dolu bir program sunuyor.

Festival, Ramada Resort Kazdağları Thermal & SPA Hotel evsahipliğinde yapılıyor. Açık büfe sağlıklı brunchlar ve akşam yemeği eşliğinde. Ege’nin berrak denizi ve Güre’nin termal suları ile kendinizi şımartabilir, Kazdağları’nın eşsiz doğası ve bol oksijeni ile ruhunuzdaki dinginliğe ulaşabilirsiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile